Czym jest PIWeH?

PIWeH czyli Platformy Inteligentnego Wspomagania e-Handlu dedykowana jest dla e-sklepów z 10 najpopularniejszych branż funkcjonujących w Internecie. Głównym celem serwisu jest dostarczanie właścicielom sklepów internetowych jasnej oraz rzetelnej wiedzy pozwalającej na podejmowanie trafnych decyzji biznesowych.

PIWeH to szczegółowa analiza struktury oraz treści sklepu internetowego. Wszystkie etapy badania przebiegają automatycznie, co sprawia, że ostateczny raport z badania zostanie wygenerowany w ciągu 24 godzin od momentu zlecenia.

 

Platformy Inteligentnego Wspomagania e-Handlu jest znakomitym rozwiązaniem, które łączy w sobie wiedzę pobraną z danych statystycznych z wiedzą ekspercką zawartą w odrębnej bazie wiedzy.  Zdobyte i zgromadzone dane obrazują odpowiedni model analizy, specyficzny dla danej branży e-sklepu.

PIWeH to idealna platformą analityczna, która dostarcza ważne informacje o Twoim sklepie.

Platforma wskaże Ci informację między innymi o użytkownikach, o kampaniach marketingowych. Wiedza dostarczona w wyniku badań z pewnością ułatwi Ci decyzję o realizowaniu różnych strategii, które będą miały wpływ na zwiększenie efektywności e-sklepu.